Üyelik Sözleşmesi

1-) Taraflar

Toptanara üyelik sözleşmesi, www.toptanara.com sitesinin sahibi olan ve İstoç Toptancılar Çarşısı 5.Ada No: 63 Bağcılar / İSTANBUL adresinde bulunan Toptanara E-Ticaret Ve Yazılım Teknolojileri ile aşağıdaki şartları kabul ederek üye olan web sitesi kullanıcısı ('Üye') arasında Toptanara E-Ticaret Ve Yazılım Teknolojileri 'nin sunduğu hizmetlerden yararlanmasına ilişkin koşulların belirlenmesi için akdedilmiştir. Toptanara E-Ticaret Ve Yazılım Teknolojileri ve web sitesi kullanıcısı ('Üye') üyelik sözleşmesinde ayrı ayrı Toptanara ve Üye olarak tanımlanacaktır.

 

2-) Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

2.1) Üye www.toptanara.com ‘un Onay Sistemi ile çalıştığını ve sadece Firmalara toptan satış hizmeti verdiğini kabul edecek ve vermiş olduğu siparişteki ürün veya ürünlerin stok durumu, öncelik sırası ve tedarik süresi gibi değişkenlere bağlı olarak onaylanmayabileceğini kabul edecektir.

2.2) Üye www.toptanara.com ‘da yer alan Kargo & Teslimat, İade Koşulları, Gizlilik Politikası ve Onay Sistemi bilgilendirmelerini okuyacak ve kabul edecektir. Belirtilen bilgilendirmelerin ve yönlendirmelerin Üye tarafından kabul edilmemesi veya belirtilenlerin aksi durumunda tavır sergilemesi halinde Toptanara ilgili Üye’nin siparişini onaylamama ve iade işlemi gerçekleştirme hakkına sahiptir.

2.3) Toptanara Üye’nin www.toptanara.com adresi üzerinden vermiş olduğu siparişlerinde onaylanan ürünleri göndermekle, onaylanmayan ürünler için Üye’ye iade veya kendi seçtiği tutara denk muadil ürün-ürünleri göndermekle yükümlüdür.

2.4) Üye  www.toptanara.com adresinden yaptığı alışverişlerde sipariş vermiş olduğu ürünü kargo personelinden teslim alırken kontrol etmekle ve hasar-eksik var ise tutanak tutturmak ile yükümlü olup aynı gün içerisinde Toptanara ile iletişime geçmesi gerektiğini aksi taktirde iade veya değişim yapılmayacağını kabul edecektir.

2.5) Üye www.toptanara.com adresinden vermiş olduğu siparişinde onay bekleyen-onaylanmayan ürünler için iade talep etme hakkına sahiptir. Toptanara bu maddeye dayanarak ilgili Üye’ye iade talep edilen ürünler için cayma hakkını kullanmasına ve Üye’nin ödemiş olduğu ücretin iade edilmesine olanak sağlamakla yükümlüdür.

*2 maddeden ibaret Toptanara Üyelik Sözleşmesi, Üye tarafından her bir hükmü okunarak ve bütünüyle anlaşılarak elektronik ortamda onaylanmak suretiyle, onaylandığı an itibariyle yürürlüğe girmiştir.

Export to All Countries

Toptanara.com offers wholesale product sales and logistics services to many countries.