The New Massimoore Aseton 200 Ml
Nail Polish Remover / 6 Types of products available

Supplier:Toptanara

Origin: Turkey

Stock Code: 24998

In Parcels: 6 Item

Minimum Order: 6 Item

Shipping Fee: Alici Öder
Ships in 1-5 Working Days!
How Much Shipping Fee Will I Pay?

TL

Total: -,--TL

*Minimum Order 6 Item

Order Note

The New Massimoore Aseton 200 Ml

The New Massimoore Aseton 200 Ml

The New Massimoore Aseton 200 Ml kadınların adeta hayat kurtarıcısı olan bir üründür. Güzelliğine düşkün olan kadınlar makyaja çok önem verirler. Verdikleri bu önemin bir diğer değerli tarafı da temiz makyajın güzel temizlenebilmesidir. Özellikle tırnaklarımızda kullandığımız oje temizliği çok önemlidir. Sürdüğümüz oje kaza ile ya da zamanla boyası atacaktır ve kötü bir görüntüye kavuşacaktır. Bu durumda aseton ile orayı temizleyerek yeniden kullanıma hazır hale getirebiliriz.

The New Massimoore Aseton 200 Ml Kullanımı

The New Massimoore Aseton 200 Ml ürününü kozmetikçinizden aldıktan sonra ilk işlem olarak tırnaklarınızı her yerini iyice temizlemek olmalı. Bu işlemden sonra hazır hale gelen tırnaklarınıza istediğiniz ojeyi sürebilirsiniz. Bir pamuk yardımı ile tırnağın her köşesine nüfuz ettirmeli. Bu sayede üzerinde kullanılacak oje daha düzgün görünecektir.

The New Massimoore Aseton 200 Ml Zararlı mı?

The New Massimoore Aseton 200 Ml ürün içeriği zarar teşkil edecek maddeler içermez. Bu yüzden gönül ferahlığı ile kullanabilirsiniz. Zaten bakanlık tarafından sürekli denetlenen bu ürünler hiçbir şekilde insan sağlığına zarar verecek maddeleri koyamazlar. Tabi merdiven altı markaları tercih ederseniz o zaman riskiniz var demektir.

The New Massimoore Aseton 200 Ml Fiyatı

The New Massimoore Aseton 200 Ml fiyatı öyle sanıldığı gibi çok pahalı değil. Zaten makyaj malzemelerini alan kadınlar her ne olursa olsun bu ürünü de almak zorundalar.

Export to All Countries

THE NEW MASSIMOORE ASETON 200 ML HOW DO I IMPORT

Toptanara.com offers wholesale product sales and logistics services to many countries. You can buy products from multiple manufacturers and provide all the products you need with a single logistics service.
Export Support

Delivery Methods

You can choose one or more delivery methods depending on your current location.

Road Delivery

Delivery by Sea

Delivery By Air

Rail Delivery

WHOLESALE THE NEW MASSIMOORE ASETON 200 ML

The New Massimoore Aseton 200 Ml wholesale at Toptanara.com. wholesale sales of products to all countries from Turkey. Best price guarantee for container, pallet and parcel based purchases. 24/7 support for Foreign Trade

Export to All Countries

Toptanara.com offers wholesale product sales and logistics services to many countries.